KONST / Litografier / Färglitografi 17035172
nr 1703 5172
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Signerad, numrerad 140/150, porträtt. Färglitografi, bildmått: 32x27 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:20:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr